Antalya
DOLAR27.5044
EURO28.8536
ALTIN1618.6

BAŞKAN TOKLU CK YÖNETİCİLERİYLE TOPLANTI YAPTI

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
BAŞKAN TOKLU CK YÖNETİCİLERİYLE TOPLANTI YAPTI
Abone ol

BAŞKAN TOKLU"ALANYA'MIZ HER DAİM EN İYİ HIZMETE LAYIKTIR "

Toklu, Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürü İlkay Baydar'ı Muhtarlar Derneği Başkanı Hasan Yüksel ve Elektrikçiler, Elektronikçiler ve Sıhhi Tesisatçılar Odası Başkanı İlyas Bayır ile bir araya getirdi.

Adalet ve Kalkınma Partisi Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu, Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürü İlkay Baydar, Alanya Muhtarlar Derneği Başkanı Hasan Yüksel, Elektrikçiler, Elektronikçiler ve Sıhhi Tesisatçılar Odası  Başkanı İlyas Bayır ve AK Parti Alanya İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Alanya'nın elektrik taleplerine çözüm üretebilmek için bugün bir araya geldi. İlçe Başkanı Mustafa Toklu'nun öncülüğünde gerçekleşen toplantıda Muhtarları temsilen Muhtarlar Derneği Başkanı Hasan Yüksel ve sektör temsilcilerini temsilen Elektrikçiler, Elektronikçiler ve Sıhhi Tesisatçılar Odası Başkanı İlyas Bayır Alanya'nın doğu, batı ve merkez mahallelerinde ki talepleri Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürü Baydar'a ilettiler. Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürü ve bölge müdürleri saha yatırımları, sayaçlar, bakım ve düzenlemeler hakkında bilgiler aktardılar. Toplantı sonrası Başkan Toklu yapmış olduğu açıklamada;

"Muhtarlar Derneği Başkanımız Hasan Yüksel'i ve Elektrikçiler, Elektronikçiler ve Sıhhi Tesisatçılar Odası Başkanımız İlyas Bayır'ı Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürü Sn. İlkay Baydar ile bir araya getirerek vatandaşlarımızın elektrikle ilgili taleplerin iletilmesine vesile olduk. Doğu, batı ve merkez mahallelerimizde ki elektrik talep ve yatırımları için gerekli adımların biran önce atılması ve bölge halkımızın ihtiyaçlarının giderilmesi bizler için büyük önem arz ediyor. Ayrıca olumsuz durum ile karşılaşmaması için gerekli bakım, onarım ve düzenlemelerin yapılarak önlemlerin alınması hususunda önerilerimizi ilettik.

Halkımıza karşı bizim sorumluluklarımız var, bu sorumluluğun bilincindeyiz. Vatandaşımıza en iyi hizmetin ulaşması ve her mahallemizin eşit hizmeti alabilmesi için çalışıyoruz. Alanya'miz her daim en iyi hizmete layıktır. Her şey Alanya İçin." dedi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ALANYASPOR’DA İLK MAÇTA HEDEF 3 PUANÖnceki Haber

ALANYASPOR’DA İLK MAÇTA HEDEF 3 PUAN

BAŞKAN YÜCEL’DEN BATI YAYLALARINA ÇIKARMASonraki Haber

BAŞKAN YÜCEL’DEN BATI YAYLALARINA ÇIKARM...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar