BU YARIŞMA KAÇMAZ

23:21:24 | 2019-10-25

Temel yemek fotoğrafçılığı ve still life workshop'u başlıyor
 
Alanya'da 2. si düzenlenecek olan temel yemek fotoğrafçılığı ve still life workshopu'nun tarihi belli oldu.Kadir BARÇIN ve Gül CAN YILMAZ eğitmenliğinde yapılacak eğitim yarın saat 10:00 'da Miraliz çiçek atölyesinde başlıyor.
Etkinlik ile ilgi açıklama yapan Eğitmen Gül CAN YILMAZ ' temel yemek fotoğrafçılığı ve still life workshopu'nun  Alanya'da  yarın 2.sini düzenleyeceğiz.Bu kursta Stylingi yapılmış bir masa etrafında oturup tanışıp temel fotoğrafçılık bilgileri aktarıldıktan sonra iki eğitmenle uygulamalı çekimler yapacaz.En çok zorlandığımız ışığı kontrol etme ve yönlendirme konusu bu da uygulamalarla pekiştirilecek.Ben ve Kadir BARÇIN tarafından verilecek eğitimimizin ücreti 450 tl olup,bilgi ve kayıt için bizlere '05374365530' numaradan başvuru yapabilirler.' şeklinde konuştu.
BU WORKSHOP'TA NELER VAR ?
-Bu atölyemize Dslr ya da akıllı telefonunuzla katılabilirsiniz.
-Etkili bir yemek ve still life fotoğraflar için en güzel ve bedava olan gün ışığını tanıyacağız ve onu kullanmayı öğreneceğiz.
-Ürünlerin doğru yerleşimini, yerleşim kurallarını ve onlardan hikaye yaratmayı uygulamalı olarak çalışacağız.
-Etkili bir kare oluşturabilmek için malzeme seçimini ve hangi açıdan çekilmesi gerektiğini, kadraj bilgisini göreceğiz.
-Son olarak çektiğimiz fotoğrafları nasıl düzenleyeceğimizi öğreneceğiz.
KİMLER KATILABİLİR?
- Dslr makina ın yanı sıra akıllı telefonlarıyla daha iyi fotoğraf çekmeyi isteyen herkes
- Blogger'lar
-Sosyal medya vb için görsel içerik üretenler
-Sosyal medya paylaşımlarını daha estetik yapmak isteyen herkes bu workshop'a katılabilir


Bu haber 216 kez okundu.
ETİKET :  

Tümü